CNR Kitap Fuarı 8-16 Şubat'ta ziyaretçilerini bekliyor

Atiye dizisine ilham veren Dünyanın Uyanışı romanının yazarı Şengül Boybaş’ın söyleşi gerçekleştireceği fuarın onur konuğu ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit

(CNR Holding)

Uluslararası CNR Kitap Fuarı 8 – 16 Şubat tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 7. kez kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor.

Yerli ve yabancı 300'ün üzerinde yayınevi ve 550’yi aşkın markanın katılacağı fuarda kitapseverleri söyleşi, seminer, panel ve sergi gibi 350’den fazla etkinlik bekliyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İstanbul ve bölgesinin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan CNR Kitap Fuarı’nda ziyaretçiler, 600’ün üzerinde yazarla imza günlerinde tanışma fırsatı bulacak.

Bu yılki CNR Kitap Fuarı’nın onur konuğu Başkomser Nevzat karakterinin yaratıcısı, dünyaca ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit oldu. Yeni kitabı “Aşkımız Eski Bir Roman” ile okuyucuların bir kez daha dikkatini çeken Ahmet Ümit, fuar kapsamında düzenlenecek imza gününde kitap tutkunlarıyla bir araya gelecek.

Bu yıl fuarın en ilgi çeken ismiyse Şengül Boybaş. Netflix Orijinal Yapımı “Atiye” dizisine ilham veren “Dünyanın Uyanışı” isimli romanın yazarı Şengül Boybaş, fuarda gerçekleştireceği söyleşide katılımcıları gizemli bir yolculuğa çıkaracak.

Yüzde 70’e varan indirimlerle hikayeden romana, şiirden sınava hazırlığa kadar farklı içerikte pek çok kitabın görücüye çıkacağı fuarın bu yılki temasıysa “Keşfet”. 15 bin metrekarelik alanda kitap tutkunlarına ev sahipliği yapacak fuarı, 9 günde 500 bini aşkın kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

© The Independentturkish

DAHA FAZLA HABER OKU